Netflix Film Önerileri (Ekim 2021) : En İyi, En Güzel, Komedi, Aksiyon, Macera, Korku, Gerilim, Romantik Netflix Film TavsiyeleriEvlerde vakit geçirmenin revaçta olduğu günümüzde bazı filmler varki, günlerce etkisi altında kalınır, arkadaşlara anlatılır ve hatta bir süre sonra tekrar tekrar izlenir. Gerek Amerikan sineması Hollywood, gerek Hint sineması Bolywood, gerekse Avrupa sineması ve tabi son yıllarda gittikçe gelişen Türk sineması örnekleri bizi saatlerce kendisini izlettirir. Hangi filmi izlesem, ne izlesem diyenler için en güzel film önerilerini hazırlamaya çalıştık
Sevdiklerinizle veya tek başına ekran başına geçmiş ve izleyecek bir film bakınıyorsanız çeşitli türlerde film tavsiyelerini sizlerle paylaştığımız içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir. Sağlam bir gerilim filmi önerisi, hız kesmeyen bir aksiyon film tavsiyesi peşindeyseniz yada mesajlarla örülü bir dram, içinde kaybolacağınız bir macera..., Bu türler ve daha fazlası haberimizde


Saksı Olmanın Faydaları


Yetişkinliğe geçiş temalı bu sürükleyici öyküde depresyonla boğuşan utangaç bir lise öğrencisi, en iyi arkadaşının intiharıyla başa çıkmaya çalışırken ilk kez aşkı tadar. Logan Lerman ve Emma Watson, çok satan romanın bu sevilen uyarlamasında 90'larda büyüyen gençleri canlandırıyor.


Bohemian Rhapsody


Queen grubunun fırtınalı şöhret yolculuğundan esinlenen biyografik film, utangaç ve sıra dışı Farrokh'un unutulmaz şarkıcı Freddie Mercury'ye dönüşümünü aktarıyor.


The Platform


Bir hapishanede üzeri yiyecekle kaplı bir platform kat kat aşağı iner. Üst katlardaki mahkûmlar doyasıya yerken alttakiler aç ve çaresiz kalır. İsyan kaçınılmazdır.


Sil Baştan


Eski kız arkadaşının deneysel bir tıbbi prosedür sayesinde onun hakkındaki anılarını sildirdiğini öğrenen adam, aynı prosedürü kendisi de uygulamaya karar verir.
Başroldekiler:Jim Carrey,Kate Winslet,Kirsten Dunst

Spiderwick Günceleri


Taşrada yıkık dökük bir köşke taşınan şehirli ikizler için yeni yaşamlarına alışmak zaten zorken bir de üstüne sihirli bir fantastik dünya keşfederler.
Başroldekiler:Freddie Highmore,Mary-Louise Parker,Sarah Bolger


Yorum Gönder

0 Yorumlar